Solstice Event

15. června 2017 v 20:33 | Po |  Events
Dnes jsem většinu dne prochodila po městě.A samozřejmě lovila jako o život.Podařilo se mi nalovit pěknou hromádku Ponyt,Growlithů,Cyndaquil,Vulpixů a Charmanderů.Menší štěstí jsem měla na ledové/vodní Pokémony.Chytila jsem jen pár Shellderů,asi dva Poliwagy a jednu Staryu Jinx a Magikarpa.Podařil se mi ale i nový úlovek do Pokédexu.A tou novinkou je Girafarig.Objevil se mi hned dvakrát.
Problém ale je s nedostatkem Pokébalů,malin a ananasů.I když bylo Pokéstopů všude kolem dost,nestačily na doplňování zásob.Chci lovit dál,ale štěstí mám hlavně na různé druhy Potion.
Podařilo se mi evolovat Ponytu s vysokým CP a útokem.Je z ní solidní Rapidash,kterého vyzkouším v Gymu,až ho nadopuji Sardustem na maximum :)
Také jsem evolovala Cyndaquil na Quilavu a Houndoura na Houndooma.Ale později jsem narazila na Houndoura s vyšším CP a nechybí mi mnoho do nové evoluce,po které by Houndoom mohl být solidní bojovník ;)
Blíží se mě evoluce Phanpyho.Tento roztomilý Pokémon se brzy evoluje v Donphana,který už tak rotomiloučký není.Ale těším se.
V tom šíleném vedru nebylo lovení žádný med.Ale jsem ráda,že mám tolik nasbíraných Pokémonů,Stardastu,XP a Candy.Dokonce jsem povýšila na nový level.Yay!

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.